Marka i model: Renault Megane 1.6 16v 115KM
Cena za dobę: 110 zł (89,43 zł netto)
 Kaucja: 600 zł

Pojazd niebanalny, który wyróżnia się na ulicy.
Bardzo dobrze trzyma się drogi i jest zwrotny, ponieważ średnica zawracania wynosi tylko 10,5 metra.
Obszerne i przestronne wnętrze jak na tę klasę auta wyróżniające się funkcjonalnością i dużą ilością schowków o łącznej pojemności 44 litry!(schowek w desce klimatyzowany).
Bezpieczeństwo gwarantują przednie, boczne i kurtynowe zarówno na przednich, jak i tylnych miejscach, poduszki powietrzne, ABS z systemem nagłego hamowania z samoczynnie włączającymi się światłami awaryjnymi, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami napięcia, trzypunktowy pas na środkowym tylnym miejscu, system mocowania fotelika dziecięcego typu ISOFIX.
Inne dodatki to reflektory o podwójnym układzie optycznym, funkcja oświetlenia drogi do domu, elektryczne zmienne wspomaganie układu kierowniczego (pozwoliło jednocześnie na zmniejszenie zużycia paliwa o 0,2 l/100 km), kolumna kierownicy z regulacją w dwóch płaszczyznach, 7-funkcyjny komputer pokładowy, klimatyzacja automatyczna, elektrycznie regulowane przednie i tylne szyby, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne, automatycznie regulowana jasność lusterka wstecznego, półskórzana kremowa tapicerka, regulacja wysokości fotela kierowcy, niesymetrycznie dzielona tylna kanapa. Wygląd uzupełniają 16 calowe, aluminiowe koła, oraz klamki w kolorze polerowanego aluminium. Do uruchomienia samochodu służy specjalna karta zdalnego sterowania.
Kolor: beżowy metalik.